Нагороди – 2014 рік

Нагороди – 2014 рік
23.03.2023

Нагороди науковців Інституту за 2014 рік.

  1. Молодший науковий співробітник відділу франкознавства, к. філол. н. ДРОНЬ Катерина Іванівна здобула премію Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок за наукову монографію «Міфологізм у прозі Івана Франка (імагологічний аспект)» (К., 2013) (Постанова Верховної ради України № 690-VIII від 15 вересня 2015 р.).

  2. Старший науковий співробітник, доктор філологічних наук Іван Володимирович ЛУЧУК отримав Грамоту від Департаменту з питань освіти і науки Львівської облдержадміністрації.

  3. Заступник директора з наукової роботи, старший науковий співробітник, кандидат філологічних наук   Алла Іванівна ШВЕЦЬ отримала Почесну Грамоту Західного наукового центру НАН України і МОН України «за вагомий внесок у розвиток науки і освіти».

  4. Старший науковий співробітник, кандидат філологічних наук   ЛУЦИШИН Олена Богданівна отримала Грамоту Західного наукового центру НАН України і МОН України «за вагомі досягнення в науковій і науково-організаційній роботі».

  5. Львівська обласна державна адміністрація та Львівська обласна рада  відзначила дипломом для талановитих молодих учених і спеціалістів за значні досягнення в галузі науки, які сприяють подальшому розвитку соціально-економічних перетворень у регіоні й утверджують високий авторитет науковців Львівщини в Україні та світі молодшого наукового співробітника відділу франкознавства ДЕРЕВ’ЯНУ Мирославу Володимирівну.