Нагороди – 2013 рік

Нагороди – 2013 рік
23.03.2023

Нагороди науковців Інституту за 2013 рік.

  1. Лауреатом літературної премії імені Романа Федоріва за найкращі літературно-критичні публікації у 2012 р. на сторінках часопису "Дзвін" став поет, критик, старший науковий співробітник Інституту Івана Франка НАН України, кандидат філологічних наук Іван Володимирович ЛУЧУК.
  2. Завідувач відділу франкознавства, старший науковий співробітник, кандидат філологічних наук Микола Зіновійович ЛЕГКИЙ отримав Грамоту від Департаменту з питань освіти, сім'ї та молоді Львівської облдержадміністрації "за вагомі досягнення у науковій і науково-організаційній роботі".
  3. Старший науковий співробітник, кандидат філологічних наук  Іван Володимирович ЛУЧУК отримав Грамоту Західного наукового центру НАН України і МОН України "за вагомий внесок у розвиток науки і освіти". 
  4. Львівська обласна державна адміністрація та Львівська обласна рада  відзначила дипломом для талановитих молодих учених і спеціалістів за значні досягнення в галузі науки, які сприяють подальшому розвитку соціально-економічних перетворень у регіоні й утверджують високий авторитет науковців Львівщини в Україні та світі молодшого наукового співробітника відділу літературного процесу та компаративістики ЛАПІЙ Марію Михайлівну.
  5. Обласну премію в галузі культури, літератури, мистецтва, журналістики та архітектури у номінації "Літературознавство, сучасна літературна критика та переклади"  - імені Михайла Возняка отримав старший науковий співробітник Інституту Івана Франка НАН України, доктор філологічних наук ЛУЧУК Іван Володимирович - за такі книжки: наукову монографію «Мистецтво поетичне в дискурсі української лірики та письменницької критики» (2012), літературно-критичні й есеїстичні збірки «Літературний джаз» (2011) та «Дикі думи» (2011), антології в упорядкуванні І. Лучука «Ars poetica. Українська лірика про мистецтво поетичне» (2012), «Мистецтво поетичне: хрестоматія української літературної критики й есеїстики про поезію» (2012).