Іван Лучук презентував свою нову книжку «Пригоди Курдодима та Цурумпала»

Іван Лучук презентував свою нову книжку «Пригоди Курдодима та Цурумпала»
13.12.2017

Лучук І. Пригоди Курдодима та Цурумпала: [Оповідання для дітей]; Художнє оформлення Ореста Ґелитовича / Іван Лучук. – Львів: Проман, 2017. – 28 с.

       У Львівській обласній бібліотеці для дітей (вул.Винниченка, 1) Іван Лучук, доктор філологічних наук, старший науковий співробітник Інституту Івана Франка НАН України презентував свою нову книжку. Цього разу письменник постав в іпостасі автора прози для дітей.
       У книжці оповідань Івана Лучука розповідається про пригоди півника Курдодима та котика Цурумпала. Їхні імена походять із глибин української фольклорної традиції, а пригоди їхні відбуваються на тлі сьогодення у славному місті Львові.
       Книжка розрахована на дошкільнят і дітей молодшого шкільного віку. Проілюстрував видання художник Орест Ґелитович, та ще й таким чином, що його можна використовувати як розмальовку.
       Це перша частина тетралогії «Курдодим і Цурумпал». Після «Пригод Курдодима та Цурумпала» будуть ще книжки «Нові пригоди Курдодима та Цурумпала», «Пригоди Курдодима та Цурумпала тривають» і «Пригодам Курдодима та Цурумпала немає кінця».
       На презентації гостями були другокласники Львівської середньої школи № 62.