ХРИСТОС ВОСКРЕС!

ХРИСТОС ВОСКРЕС!
16.04.2020

Дорогі наші колеги, приятелі, партнери! Рідна українська громадо!
Щиросердечно вітаємо зі світлим святом Великодня!


      Цьогорічне свято Пасхи Христової відбувається на тлі вселенської скорботи і відчаю, але водночас ці виклики випробовують нашу внутрішню міць, демонструють силу єднання, співпереживання і любові, укріплюють нашу віру в Божу перемогу!

        Сьогодні, як ніколи, відчуваємо, які ми спраглі живого спілкування, людського тепла, дружніх обіймів, чи бодай доброго погляду. Нехай вимушена фізична дистанція сприяє нашій молитовній єдності і спільному переживанню Великоднього торжества!

       «До Світла радісно поспішали», – мовиться у Воскресній утрені. Тож хай сакральне світло наповнює Ваші домівки, нехай осяє душі спокоєм, життєдайною наснагою, родинним теплом і миром! Вірмо в Божу ласку і Небесне заступництво, сповнюймося радістю Христового Воскресіння, відчуймо передусім у своїй душі тріумфальне сходження Світла і покріпляючу енергію оновленої природи!

       Нехай хресна дорога, що її подолав Христос задля спасіння людства і життя вічного, стане для нас важливою, духовно пережитою подією для досвідчення одвічних істин земного життя і віри в Боже милосердя! 

ХРИСТОС ВОСКРЕС! ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!