У 29-му міжнародному літературному фестивалі «BookForum», що відбудеться у Львові 6-9 жовтня 2022 р., візьме участь Юрко Прохасько

У 29-му міжнародному літературному фестивалі «BookForum», що відбудеться у Львові 6-9 жовтня 2022 р., візьме участь Юрко Прохасько
04.10.2022

науковий співробітник Інституту Івана Франка НАН України, український літературознавець-германіст, перекладач, публіцист, есеїст, психоаналітик.

  •  Любов і втрата: публічна розмова про втрату і любов з нейрохірургом доктором Генрі Маршем, докторкою Рейчел Кларк; модератор - психотерапевт Андрій Мизак.

·        Учасники: Генрі Марш, Рейчел Кларк, Юрко Прохасько, Андрій Мизак, Ірина Цибух.

·        Дата зустрічі: 7 жовтня 2022 р.

·        Час події: 12:00 - 13:30

 

  • Публічна розмова з Маргарет Етвуд.

Розмова лауреатки Букерівської премії Маргатер Етвуд та українського публічного інтелектуала, перекладача Юрка Прохаська.

v Дата зустрічі: 8 жовтня 2022 р.

v Час події: 20:15 - 21:15

 

Довідка від організаторів.

BookForum — книжковий ярмарок і Львівський міжнародний літературний фестиваль. З 1994 року відбувається щоосені у Львові, Україна. Організатор — ГО «Форум видавців». За останні 23 роки фестиваль охопив понад 2500 унікальних авторів із 43 країн, а також 15 000 фахівців книжкової галузі.

Щороку фестиваль формулює фокусну тему, довкола якої вибудовує програму. Це сотні подій у багатьох локаціях Львова. У різні роки почесними гостями фестивалю були Оксана Забужко, Зигмунт Бауман, Петер Вайдгаас, Роман Віктюк, Юстейн Ґордер, Ерленд Лу, ДіБіСі П’єр, Фредерік Беґбеде, Марсі Шор, Енн Епплбом та інші.

2018 року Форум видавців у Львові змінив назву на BookForum і під оновленим іменем утвердився в статусі головного культурного фестивалю країни та одного з найбільших літературних фестивалів у Центрально-Східній Європі.

 Цьогорічний Форум триватиме в гібридному форматі: дискусії відбуватимуться наживо з віддаленими відеотрансляціями.

З повною програмою Львівського Book Forum 2022 можна ознайомитися за посиланням: https://bookforum.ua/events, анонс і розклад подій -- на інформаційній сторінці Організаторів: 

https://www.facebook.com/lviv.bookforum/