Творча зустріч з Іваном Лучуком у Миколаєві над Дністром

Творча зустріч з Іваном Лучуком у Миколаєві над Дністром
24.01.2017

24 січня в Миколаївській районній бібліотеці відбулася творча зустріч з Іваном Лучуком.

       У районному місті Миколаєві відбулася зустріч з Іваном Лучуком, доктором філологічних наук, старшим науковим співробітником Інституту Івана Франка НАН України. Головний зал районної бібліотеки був цілком заповнений переважно бібліотекарями зі сливе всіх бібліотек району (слухачів-глядачів була добра сотня).
       Миколаїв обраний невипадково, адже дід письменника-науковця Павло Зенонович Сенатович саме у Миколаєві прожив останні десятиліття свого життя, викладаючи англійську та німецьку мови у школі. Іван Лучук розповів і про свого діда Павла, і про свою маму Оксану Сенатович, про свої дитячі враження від відвідин Миколаєва. Цікава розповідь про родовід, опрацювання спогадів прадіда Зенона, який працював директором пошти, творчість і наукову роботу не залишила нікого байдужим.
       Іван Лучук прочитав декілька есеїв зі збірки «Зловити дятла», чимало віршів зі збірки «Дочка Агасфера». Директор центральної районної бібліотеки Віра Блискун доповнила розповідь гостя спогадами про часті творчі зустрічі миколаївчан із його мамою Оксаною Сенатович, а читачі бібліотеки декламували її вірші.
       Атмосфера була напрочуд приємною, бібліотекарі взнали чимало нового про секрети поетичної творчості, про літературу загалом.