Творча зустріч з Іваном Лучуком

Творча зустріч з Іваном Лучуком
30.04.2015

У четвер, 30 квітня, в рамках циклу зустрічей «Творчі родини Львова: письменники, перекладачі» в Музеї Соломії Крушельницької (вул. С. Крушельницької, 23) відбулася зустріч із талановитим українським поетом, перекладачем, старшим науковим співробітником відділу літературного процесу та компаративістики Інституту Івана Франка НАН України Іваном Лучуком.

       На зустріч було запрошено обох братів, Тараса та Івана Лучуків, однак Тарасові так і не вдалося дістатися музею. Іван Лучук розповів про публікацію творів батьків, Володимира Лучука та Оксани Сенатович, дещо про власну творчість (поезію, есеїстику, наукову та перекладацьку діяльність).
       Іван Лучук – співзасновник літературних груп «ЛУГОСАД» (1984), «Геракліт (Голінні ентузіасти рака літерального)» (1991), «ПУП (Планетарна Управа Паліндромії)» (1993), Міжнародної асоціації візуального мовлення (International Association of Visual Languages) (1997), Асоціації українських письменників (1997).
       Автор найдовшого паліндромного тексту (3333 знаки) в українській літературі «Епос і нині сопе» (1993). Упорядник серії поетичних антологій «Дивоовид». Укладач одного з неофіційних варіантів української латинки, який використовує, зокрема часопис «Ї».
       Організатором зустрічі вже традиційно була літературна аґенція «Піраміда», а модератором – Василь Ґабор.