День відкритих дверей в Інституті Івана Франка НАН України

День відкритих дверей в Інституті Івана Франка НАН України
04.06.2013

В Інституті відбулися цікаві зустрічі з творчою та науковою елітою Львова, зокрема представниками Львівського національного університету імені Івана Франка та інших наукових установ.

У рамках Дня відкритих дверей Інститут Івана Франка НАН України організував цікаві зустрічі та налагодив плідні контакти з заслуженими художниками Євгеном Безніском (разом з його дружиною Лесею) та Іваном Крислачем, фотохудожником Василем Пилип'юком, представниками Львівської академії мистецтв, які долучилися до оформлення інтер'єру приміщення Інституту Івана Франка на вул. Драгоманова, 18, створивши неповторну мистецьку атмосферу в стінах академічної інституції для утвердження її статусу як Франкового дому. 


Василь Пилип'юк подарував для бібліотеки Інституту Івана Франка дещо з колекції своїх фотоальбомів.Серед представників наукової еліти Інститут Івана Франка відвідали декан філологічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка Ярослав Гарасим та директор Інституту франкознавства ЛНУ імені І. Франка Святослав Пилипчук.
Від Інституту українознавства ім. І. Крип'якевича НАН України в Інституті Івана Франка НАН України в День відкритих дверей побував науковий співробітник відділу української літератури Данило Ільницький разом із гостями з Вінничини.
Серед зацікавленої публіки ознайомитися з новим інтер'єром приміщення Інституту Івана Франка прийшли й нелітературознавці - випадкові громадяни міста, що зіграло неабияку роль для популяризації новоуствореної установи як культурної інституції м.Львова.