Обласні педагогічні читання, присвячені акад. Мирославу Стельмаховичу

Обласні педагогічні читання, присвячені акад. Мирославу Стельмаховичу
24.10.2013

В Івано-Франківському обласному інституті післядипломної освіти , 24 жовтня 2013 р., відбулися Обласні педагогічні читання на тему: "Використання педагогічної спадщини Мирослава Стельмаховича в освітніх закладах Івано-Франківщини"


Цей захід в  складався з двох блоків: інформаційно-презентаційного та практичного.
Інформаційно-презентаційний блок охоплював такі типи виступу, як повідомлення, обмін досвідом роботи, спогади про вченого.
З доповіддю "Татова свята наука" виступила кандидат філологічних наук, старший науковий співробітник Інституту Івана Франка НАН України Оксана Нахлік-Стельмахович. Вона ж виступила зі спогадами про батька по Івано-Франківському обласному радіо та телебаченню. 

Учасники заходу оглянули виставку наукових праць академіка Мирослава Стельмаховича та публікацій про нього.

На завершення інформаційно-презентаційного блоку відбулося вручення сертифікатів учасникам обласних педагогічних читань.

У практичному блоці, що складався з трьох частин, заслухано різнопланові доповіді учителів. методистів, практичних психологів на актуальні теми і проблеми, порушені в педагогічній спадщині Мирослава Стельмаховича, та загалом ті, які стосуються сучасного виховання дітей дошкільного та шкільного віку, втілення принципів народної педагогіки в управлінні шкільною освітою.