Франкознавчий семінар "Перехресні стежки" в новому форматі

Франкознавчий семінар "Перехресні стежки" в новому форматі
25.12.2012

25 грудня в Інституті Івана Франка заступник декана філологічного факультету ЛНУ імені Івана Франка, доцент кафедри теорії літератури та порівняльного літературознавства Василь Будний виступив з доповіддю на тему: "Метакритичні аспекти літературознавчого мислення Івана Франка".

Від вересня 2012 р. франкознавчий семінар "Перехресні стежки" у форматі спільного проекту двох франківських інституцій почергово відбуватимуться як в Інституті франкознавства ЛНУ, так і в новому академічному приміщенні Інституту Івана Франка НАН України по вул. Драгоманова, 18.
У 2012 р. відбулося три франкознавчі семінари: 
25 вересня в Інституті Івана Франка з доповіддю на тему «“Блискавка, що нагло освітлює найглибші тайники людської душі…”: баладознавчі розмисли Івана Франка» виступив директор Інституту франкознавства ЛНУ імені Івана Франка Святослав Пилипчук; 
27 листопада в Інституті франкознавства (ауд. 305) завідувач відділу франкознавства Інституту Івана Франка Микола Легкий виголосив доповідь на тему «Іван Франко та Борис Грінченко: паралелі досвіду»;

25 грудня знову в Інституті Івана Франка  заст. декана філологічного фвкультету ЛНУ імені Івана Франка, доцент кафедри теорії літератури та порівняльного літературознавства Василь Будний доповідав на тему: "Метакритичні аспекти літературознавчого мислення Івана Франка".