Вітаємо Миколу ЛЕГКОГО з нагородженням Обласною премією в галузі культури, літератури, мистецтва, журналістики та архітектури!

Вітаємо Миколу ЛЕГКОГО з нагородженням Обласною премією в галузі культури, літератури, мистецтва, журналістики та архітектури!
29.11.2022

Наукову монографію Миколи ЛЕГКОГО «Проза Івана Франка: поетика, естетика, рецепція в критиці» (Львів, 2021 р.) відзначено Обласною премією в галузі культури, літератури, мистецтва, журналістики та архітектури у номінації “Літературознавство, сучасна літературна критика та переклади” імені Михайла Возняка

Микола ЛЕГКИЙ, завідувач відділу франкознавства Інституту Івана Франка НАН України, доктор філологічних наук став лауреатом престижної Львівської обласної премії в галузі культури, літератури, мистецтва, журналістики та архітектури у номінації “Літературознавство, сучасна літературна критика та переклади” імені Михайла Возняка за монографію
Проза Івана Франка: поетика, естетика, рецепція в критиці / науковий редактор Євген Нахлік ; ДУ «Інститут Івана Франка НАН України» ; Львівський національний університет імені Івана Франка. Львів, 2021. 608 с. («Франкознавча серія». Випуск 17).

    

     Урочиста церемонія нагородження лауреатів Обласної премії відбулася 23 листопада 2022 р., у Львівській Національній Опері.

      Диплом лауреата і премію Миколі Легкому вручив заступник начальника Львівської ОВА, співголова журі конкурсу Іван СОБКО.


 


Вітаємо
з високою і почесною відзнакою!
Бажаємо сил, наснаги і стійкості для
примноження важливих наукових здобутків!

 

      Світлини – Миколи та Орисі Легких, а також зі сайту Львівської ОВА (див.: Офіційне повідомлення Департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОВА: https://loda.gov.ua/news/47018).