Презентація збірки невідомих спогадів Тараса Франка

Презентація збірки невідомих спогадів Тараса Франка
11.12.2019

11 грудня 2019 р. в Інституті франкознавства Львівського національного університету імені Івана Франка відбулася презентація книжки, яку видав Міжнародний фонд Івана Франка: Франко Т. Як Франко з синами спорив / Тарас Франко ; [упоряд. і авт. передм.: Ольга Нижник ; авт. післямови: Ярослав Гарасим ; відп. за вип.: Ігор Курус]. Дрогобич : Коло, 2019. 38, (2) с.

              На презентації, яку модерував декан філологічного факультету Святослав Пилипчук, виступили упорядниця книжечки й авторка передмови, заступниця директора Міжнародного фонду Івана Франка Ольга Нижник, автор післямови, професор Ярослав Гарасим, професори Ярослава Мельник і Євген Нахлік, директор Міжнародного фонду Івана Франка Ігор Курус та ін.


       

       Невідомі доти спогади Тараса Франка кидають світло не лише на взаємини Івана Франка з синами, а й на його ставлення до молодомузівців та інших українських і зарубіжних письменників та філологів, його оцінку їх (Гомера, В. Стефаника, В. Доманицького, Платона, В. Пачовського, О. Козловського, Т. Шевченка, А. Пушкіна, А. Міцкевича, Катрі Гриневичевої, С. Твердохліба та ін.).


       Також див.:
Прес-центр Львівського національного університету імені Івана Франка. В Університеті презентували добірку спогадів «Як Франко з синами спорив» / Прес-центр // Львівський університет. URL: https://www.lnu.edu.ua/v-universyteti-prezentuvaly-dobirku-spohadiv-yak-franko-z-synamy-sporyv/. Розміщено 12.12.2019.