Подяка Євгенові Нахліку з нагоди 30-річчя відновлення НТШ в Україні

Подяка Євгенові Нахліку з нагоди 30-річчя відновлення НТШ в Україні
07.12.2019

7 грудня 2019 р. в конференц-залі «Львівської Політехніки» відбулися Загальні звітні збори Наукового товариства ім. Шевченка в Україні.

  

          7 грудня 2019 р. в конференц-залі «Львівської Політехніки» відбулися Загальні звітні збори Наукового товариства ім. Шевченка в Україні. На них голова НТШ в Україні, академік НАН України Роман Кушнір вручив дипломи новообраним дійсним членам НТШ, зокрема керівникові Львівського відділення Інституту української археографії та джерелознавства ім. М. С. Грушевського НАН України Миронові Капралю, професорові Львівського національного університету імені Івана Франка Оксані Франко, а також нагороди з нагоди 30-річчя відновлення НТШ в Україні. Зокрема, член-кореспондент НАН України, дійсний член НТШ Євген Нахлік відзначений «Подякою Західного наукового центру НАН України і МОН України за активну громадську науково-організаційну і просвітницьку діяльність для підвищення ролі науки у розвитку держави та з нагоди 30-річчя відновлення НТШ в Україні» (за підписом голови ЗНЦ, академіка НАН України Зіновія Назарчука).

 

    Також див.: повідомлення: https://ntsh.org/node/963. Розміщено 2019-12-11;

світлини: https://ntsh.org/sites/default/files/foto_ntsh.pdf.    


        У свіжому «Віснику НТШ» (2019. Число 62 : Осінь–зима) опубліковано, зокрема, статті Євгена Нахліка «Україна в політико-філософських розмислах Пантелеймона Куліша : (До 200-річчя від дня народження письменника, науковця, мислителя і громадсько-політичного діяча)», Оксани Франко «Титан археографічної праці (До 100-річчя від дня народження Івана Бутича)», рецензію Юрія Горблянського на літературознавчий збірник Інституту Івана Франка та Наукового товариства ім. Шевченка «Дивлячись на цей гірський світ» (відп. ред. Алла Швець. Львів, 2018. 370 с.).