Презентація книжки Євгена НАХЛІКА «Віражі Франкового духу : Світогляд. Ідеологія. Література»

Презентація книжки Євгена НАХЛІКА «Віражі Франкового духу : Світогляд. Ідеологія. Література»
22.09.2019

21 вересня 2019 року в рамках 26 Форуму видавців у Львові в Інституті Івана Франка НАН України відбулася презентація монографії Євгена НАХЛІКА «Віражі Франкового духу : Світогляд. Ідеологія. Література» (Київ : Наукова думка, 2019. 639 с.).

       Модерувала заступниця директора з наукової роботи Інституту Івана Франка НАН України, доктор філологічних наук Алла Швець.


       Автор розповів про роботу над книжкою, її структуру та проблематику (питання світоглядної еволюції Франка, його новаторства як письменника і мисленника), про невідомі й маловідомі факти з біографії та інші цікавинки, відповів на запитання.

             В обговоренні виступили рецензенти книжки Алла Швець, доктор історичних наук Петро Шкраб’юк, а також завідувач відділу франкознавства Інституту Івана Франка Микола Легкий.


   

     Голова правління ГБФ «Фундація ім. Григорія Нудьги» Анатолій Бурдейний подарував до бібліотеки Інституту Івана Франка десяте число журналу «Дзвін» за 2018 рік зі своєю статтею «Володимир Тимочко — недописані картки 

життя», в якій розповідається про життєвий і творчий шлях маловідомого українського поета, який, бувши студентом філософії Львівського університету, працював деякий час секретарем Івана Франка.