Презентація книжки «Муза і чин Остапа Луцького»

Презентація книжки «Муза і чин Остапа Луцького»
20.04.2017

У четвер, 20 квітня, в Інституті Івана Франка НАН України відбулася розмова про науково-публіцистичне видання: Муза і чин Остапа Луцького / Упор. В. Деревінський, Д. Ільницький, П. Ляшкевич, Н. Мориквас. ‒ К. : «Смолоскип», 2016. ‒ 936 с.

У цій книжці зібрано тексти, присвячені життю і діяльності Остапа Луцького. Його образ органічно висвітлено у різних площинах: і як літератора, і як громадсько-політичного діяча. У виданні подано також авторські поетичні збірки, переклади, різноманітні статті, щоденникові записи й вибраний епістолярій.
       
       На презентації виступили співробітники Інституту Івана Франка: директор Інституту, член-кореспондент НАН України Євген Нахлік; молодша наукова співробітниця, журналістка, авторка розділу «Крізь терни суперечок і непорозумінь: історія взаємин Остапа Луцького з Іваном Франком» Олександра Салій; завідувач відділу франкознавства, к. філол. н. Микола Легкий; заступниця директора з наукової роботи, к. філол. н. Алла Швець та ін.;
       а також гості – співупорядники та співавтори видання: 
літературознавець, к. філол. н., доцент Львівської національної академії мистецтв Петро Ляшкевич; письменниця, літературознавиця, есеїстка, к. філол. н. Надія Мориквас; літературознавець, есеїст, к. філол. н., науковий співробітник Інституту українознавства ім. І. Крип’якевича НАН України Данило Ільницький.