Іван Лучук взяв участь у відзначенні 20-річчя пам’яті Оксани Сенатович

Іван Лучук взяв участь у відзначенні 20-річчя пам’яті Оксани Сенатович
11.04.2017

Іван Лучук, письменник, доктор філологічних наук, старший науковий співробітник Інституту Івана Франка НАН України, взяв участь у відзначенні 20-річчя пам’яті письменниці Оксани Сенатович (2 січня 1941, м. Бережани – 31 березня 1997, м. Львів)

       11 квітня в Бережанах, рідному місті Оксани Сенатович, відбулися заходи, присвячені 20-річчю її пам’яті. Сини письменниці, Іван Лучук і Тарас Лучук, виступили у Музеї книги та Бережанському агротехнічному інституті. Перша зустріч у Музеї книги із учнями 1-ї та 3-ї бережанських шкіл почалася о 9.30, друга – з учнями 2-ї школи – об 11 год. Модерувала зустрічі директор Музею книги в Бережанах Лілія Зінчук. О 12 год. розпочалася зустріч Івана Лучука і Тараса Лучука зі студентами Бережанського агротехнічного коледжу в приміщенні Агротехнічного інституту.
       Сини Оксани Сенатович розповіли учням і студентам багато цікавого про життя та творчість своєї мами. Пам’ять про Оксану Сенатович живе у свідомості бережанців. Слід сказати, що з Бережанами народженням чи життям пов’язані й інші українські письменники. Франц Коковський і Сидір Твердохліб народилися там, Маркіян Шашкевич, Сильвестр Яричевський, Богдан Лепкий і Михайло Яцків навчалися у Бережанській гімназії, а Андрій Чайковський довший час там працював.