Засідання вченої ради Інституту Івана Франка

Засідання вченої ради Інституту Івана Франка
09.07.2015

9 липня, у четвер, в Інституті Івана Франка відбулося засідання вченої ради, в якому взяли участь віце-президент НАН України, д. екон. н. Сергій Пирожков і голова Західного наукового центру, д. фіз.-матем. н. Зіновій Назарчук.

       На засіданні обговорили питання «Стан і перспективи наукових досліджень Інституту Івана Франка НАН України».
       Директор Інституту Івана Франка Євген Нахлік у доповіді окреслив основні напрямки досліджень Інституту;
 заступник директора з наукової роботи Алла Швець зосередила увагу на діяльності Ради молодих учених та організації щорічних всеукраїнських наукових конференцій;
завідувач відділу франкознавства Микола Легкий ознайомив присутніх з етапами підготовки фундаментального проекту «Франківська енциклопедія», зокрема, четвертого тому «Творчість Івана Франка: проза, драматургія, літературознавство».       Зіновій Назарчук висловив застереження щодо темпів підготовки Франківської енциклопедії та зауважив, що Інститут Івана Франка повинен стати потужним науковим центром, який згуртує навколо себе франкознавців з інших установ.             Сергій Пирожков запропонував поглибити співпрацю із закордонними науковими інституціями задля популяризації творчості Івана Франка в Україні та світі.