Літературно-музичний проект "Франко Фест: Зів’яле листя" щомісяця у культурно-мистецькому центрі «Дзиґа»

Літературно-музичний проект "Франко Фест: Зів’яле листя" щомісяця у культурно-мистецькому центрі «Дзиґа»
20.12.2012

20 грудня 2012 р. у проекті взяв участь молодший науковий співробітник Інституту Івана Франка Юрко Прохасько (тема: "Мойсей у творах Франка та Фройда)"Літературно-музичний проект «Франко Фест: Зів’яле листя» – це поєднання музики, поезії, театральних імпровізацій. 
Фестиваль «Франко Фест» вперше відбувся 27-29 липня 2012 року у Нагуєвичах, рідному селі Івана Франка. Протягом трьох днів на трьох сценах фестивалю виступали відомі українські музичні гурти, відбувалися перфоманси, театральні виступи та читання Франка відомими українськими письменниками, істориками, літературознавцями.
Починаючи від листопада і щомісяця культурно-мистецький центр «Дзиґа» в особі директора фестивалю Остапа Походжая та Інститут Івана Франка  НАН України запрошують шанувальників фестивалю «Франко Фест» на літературно-мистецьке дійство, що відбуватиметься за адресою: Львів, вул. Вірменська, 35 (арт-кафе "Квартира-35", 2-ий поверх).
28 листопада в галерії «Дзиґа» для проекту старший науковий співробітник Інституту Івана Франка Віктор Неборак виголосив мікролекцію, популярно представивши постать та творчу лабораторію І. Франка, а рок-гурт «КораЛЛі» з Івано-Франківська підготували кілька пісень на слова письменника з його збірки «Зів’яле листя», перериваючи свої пісенні виступи декламуванням віршів. 
Наступного дня, 29 листопада, відбувся джазовий вечір  із музикантами «Jazz Club.Lviv», у рамках якого про Франка розповідав доцент факультету журналістики Львівського нац. університету імені Івана Франка Богдан Тихолоз, а Театр «Альтер» з Дрогобича представив сценічну імпровізацію «Improv» на тему Франка, під час якої до гри були залучені не лише актори, а й глядачі, використовувались різні форми імпровізації, методи і структури розповіді та форми пантоміми.
20 грудня в рамках проекту відбулася розмова навколо Франка, в якій взяли участь: молодший науковий співробітник Інституту Івана Франка Юрко Прохасько (тема: Мойсей у творах Франка та Фройда),

доцент журналістики ЛНУ Богдан Тихолоз  (про поему Франка "Сотворення світу") та доцент філософського факультету ЛНУ Андрій Дахній (філософський коментар).
Музичний гурт Rock-H із Закарпаття створив незабутню різдвяну атмосферу, зокрема виконав пісню на слова Франка "Ой, ти, дівчино, з горіха зерня...". http://dzyga.com/content/view/1503/336/lang,ua/
________________________

 Контакти партнерів: media@frankofest.org.ua, тел. 0637011978, 0685409160